Czytanie na dziś: Hbr 6, 10-20; Mk 2, 23-28
Każdy z nas w jakimś stopniu został ukształtowany przez doświadczenia swoich przodków, których być może wcale nie znał. W trakcie naszego rozwoju, na różnych etapach życia, oddziałują na nas tak zwane przekazy międzypokoleniowe – między innymi te związane z...
Przegrywy, incele, redpille – kryzys mężczyzn ma różne nazwy, twarze i przyczyny. Objawia się w postaci agresji słownej i fizycznej, samobójstw, a nawet masakr niewinnych ludzi.
Ofert pracy dla nauczycieli wychowania przedszkolnego przybywa. Nie wynika to jednak z otwieranych nowych placówek, ale z braku chętnych do pracy w zawodzie.
Motywowanie go do jakiegokolwiek konstruktywnego działania może być wyzwaniem. Jednak prawdopodobnie twój nastolatek jest trochę bardziej zmotywowany, niż ci się wydaje.
Według statystyk w Polsce każdego roku poronienia doświadcza 40 tys. kobiet. Co czwarta kobieta choć raz w życiu doświadczyła straty dziecka przed 22 tygodniem ciąży.
Prawdziwa psychologia nie dostarcza zbyt wielu uniwersalnych, łatwych odpowiedzi na pytania „jak żyć?” czy „jak być szczęśliwym?”. Pseudopsychologia nie ma z tym problemu.
Rozmowa z Marią Liburą o rzadkich chorobach genetycznych, orzecznictwie i pro-life na papierze
Nie jesteśmy w stanie sprawić, aby informacje o morderstwach, śmiertelnych wypadkach i innych tragediach nie docierały do naszych dzieci, ale spoczywa na nas zadanie odpowiedniego omawiania z nimi wydarzeń, które wstrząsają światem.
Rozmowa z Dorotą Napierałą o rodzicielstwie nastolatków, opieszałości sądów i życiu, które nie jest grzechem.
Komu nie potrzeba poprawienia nastroju w szare, jesienne dni? Mogą nam w tym pomóc drobne gesty i zadania. Jak sprawiać sobie mikroradości budujące dobry nastrój? Czas na siedmiodniowe wyzwanie.
-19%
-15%
-70%
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki