Logo Przewdonik Katolicki

Powołani do wolności - rekolekcje

Powołani do wolności - rekolekcje

Z ogromną radością zapraszany wszystkich na Rekolekcje Ewangelizacyjne – „BO DO WOLNOŚCI POWOŁAŁ NAS BÓG”.

Poprowadzą je dla nas dwaj nieprzeciętni ojcowie: o. Antonello Caddedu oraz o. Henrique Porcu, założyciele wspólnoty Przymierze Miłosierdzia.
Przymierze Miłosierdzia jest prywatnym stowarzyszeniem wiernych założonym w 2000 roku przez dwóch włoskich kapłanów – ks. Enrique Porcu i ks. Antonello Cadeddu oraz misjonarkę świecką Marię Paulę. Jego statuty zostały przyjęte przez Arcybiskupa Sao Paulo Kardynała Claudio Hummes w sierpniu 2005. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Sao Paulo w Brazylii, natomiast wspólnoty i grupy Przymierza Miłosierdzia są obecne w 36 miastach w Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, we Francji, Belgii i w Polsce.

Rodzina Przymierze Miłosierdzia gromadzi i jednoczy siły mężczyzn i kobiet, celibatariuszy i małżonków, kapłanów i ludzi świeckich. Wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizujemy i ufając w moc Ducha Świętego realizujmy wszelkie dzieła Miłosierdzia, na które pozwalają nam nasze siły. Naszą misją jest stać się żywą ekspresją miłości miłosiernej, rozlewającej się z serca naszego Boga, poprzez Swój Kościół, dla najbiedniejszych materialnie i duchowo.
Charyzmatem wspólnoty jest przede wszystkim praca z ubogimi i ewangelizacja.

Rekolekcje odbędą się w dniach 16-17 września 2017 roku (sobota 9:00-21:00 oraz niedziela 9:00-18:00) na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Pawilon 1.
Już niedługo będzie znany szczegółowy plan rekolekcji.
Rekolekcje są przewidziane na 2000 osób.

Zapisy na rekolekcje TYLKO przez formularz dostępny na stronie www.powolanidowolnosci.pl

Strony:
Przymierze Miłosierdzia: http://przymierzemilosierdzia.pl/wspolnota/przymierze-milosierdzia/
Rekolekcje: www.powolanidowolnosci.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki